Vizyonumuz

Kurulduğu ilk günden itibaren girişim ruhuyla ön planda olan Derby İstanbul LTD. ŞTİ. alanında uzman personellerimizce hazırlanan 10’ar yıllık büyüme planlarıyla ülkemizin uluslararası optik pazarlarında geçmişte olduğu gibi günümüzde ve ileriki yıllarda başarıyla temsil etmeye devam edecektir.

Derby İstanbul LTD. ŞTİ. olarak gelecekte ki 10 yıl için kuruluş vizyonumuza bağlı kalarak hedeflerimizi hazırladık. Önümüzde ki 10 yıl içerisindeki vizyon planımız şu şekildedir;

• Dijitalleşen dünyada güvercin sektöründe lider markalardan biri olmak,
• Gelişen yapay zeka teknolojilerini güvercin yarışlarında kullanışlı hale getirmek,
• Teknolojinin sunduğu fırsatlar ile faaliyetlerimizi daha hızlı, güvenli ve kullanışlı hale getirmek,
• Uluslararası güvercin sektöründe, sektöre yön veren firmalardan biri olmak,

Misyonumuz

Uluslararası pazarlarda markalaşan yabancı sermaye ve menşeili firmaların üretmiş ve satmakta olduğu ürünlerin kalitesini hızla yakalayarak artık kalite ve kullanılabilirlik noktasında adından söz ettiren lider bir markayız.

Derby İstanbul LTD. ŞTİ. olarak müşterilerimize kaliteli hizmet, ürün çeşitliliği, ekonomik fiyat ve kaliteli ürün anlayışıyla yaklaşıyor ve bu temel doğrultusunda hizmet veriyoruz.

Geçmişten günümüze yerel ve ulusal pazarlarda edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübeler ile Türkiye’yi başarıyla temsil etmekten onur duyuyoruz.